Oddlužit se dnes můžeme různými způsoby. Někdo vyzkouší rady různých dluhových poraden, a další raději nastuduje sám danou problematiku, a zkusí jít samostatnou cestou. Poté je zde ještě třetí poměrně zajímavá možnost, kterou aktuálně nabídne služba 123 oddlužení. Tedy společnost, která je zde proto, aby pomohla lidem z dluhů. A to zcela legální a zákonnou cestou, a to v rámci insolvenčního zákona. Díky tomu se tak může každý z nás zbavit všech dluhů, a přitom se nebát toho, že na naše dveře budou klepat exekutoři, že přijdeme o střechu nad hlavou, nebo že si neudržíme určité životní minimum.

Dluhy jsou řešeny pouze 5 let

Pokud bychom zmínili několik hlavních výhod, které oddlužení má, potom je určitě třeba zmínit tyto:

  • Dluhy splácíme maximálně 5 let
  • Často stačí uhradit pouze 30 procent našich dluhů a zbytek je odpuštěn
  • Stačí mít příjem, nebo majetek, který odprodáme a získáme peníze
  • V případě využití 123 oddlužení zvládneme vše rychle a jednoduše

To vše jsou tedy výhody, které dnes nabízí jak insolvenční zákon, tak i daná společnost. Ta by měla být prioritou hlavně z toho důvodu, abychom nemuseli ztrácet čas studováním konkrétní problematiky, nebo abychom neztráceli čas ani tím, že budeme opravovat námi způsobené chyby.

Samotná žádost je základ

To hlavní, v čem nám daná společnost pomůže, je žádost o oddlužení. Ta totiž musí mít několik náležitostí, jako je třeba doložení příjmů za poslední tři roky, ale stejně tak odhad příjmů v následujících pěti letech. Vše by měl doplnit také soupis našeho majetku, ale stejně tak i řada dalších věcí. Díky využití profesionálů tak budeme vědět, že vše bude sepsáno, ale stejně tak i podáno přesně tak, jak má být, a soud tak naši žádost téměř stoprocentně schválí. Stane-li se tak, bylo vše dotaženo do úspěšného konce a na nás samotných je už jenom to, abychom spláceli tak, jak máme.

123 oddlužení
Štítky: