Pokud je AirBank něčím charakteristická, tak jistě faktem, že se jedná o jednu z nejmladších bank na našem území. Stojí za ní známá finanční skupina PPF a aktuálně banka nabídne stále se rozrůstající množství poboček. Těch je aktuálně k dispozici 21 a jsou primárně situovány hlavně do nákupních středisek, což přidává na celkové dostupnosti a samozřejmě to slibuje i mnohem lepší otevírací doby, než je tomu u ostatních bankovních domů. Základem je samozřejmě i nabídka produktů, mezi které patří:

  • Běžné účty
  • Spořicí účty
  • Úvěrové produkty

Charakteristika běžného účtu

Ten je určený všem fyzickým osobám, Kromě standardních podmínek může nabídnout i vyšší zhodnocení, které je však podmíněno aktivním využíváním platební karty. V takovém případě bude úrok vždy tak velký, jako je rozmezí dvou jiných bank, které v ČR své účty nabízejí. Navíc s běžným účtem souvisí i možnosti toho, že lze výběry kromě bankomatů a poboček realizovat i na terminálech Sazky. Jistotou je ovládání i prostřednictvím internetového bankovnictví, nebo v rámci mobilní aplikace pro chytré telefony.

Charakteristika spořicího účtu

Princip tohoto účtu je samozřejmě jasný, protože jeho cílem je poskytnout vysoké zhodnocení, které také nese garanci výše úroku, která souvisí s výší i u ostatních bank. To se však týká pouze zůstatků do 1 milionu korun českých. U zůstatku vyššího je aplikována pevná úroková sazba, a to 0,7 procent. Výhodou tohoto účtu je dnes samozřejmé bezplatné vedení.

Úvěrové produkty

Třetím důvodem, proč můžeme banku navštívit, jsou samozřejmě úvěry. V dnešní době banka nabídne částky od 5 do 400 tisíc korun, kdy úrokové sazby začínají lehce nad hranicí 9 procent. Samozřejmostí jsou i benefity, jako nulové poplatky, účet zdarma a také možnost odpuštění splátek. Ta je však podmíněna správným splacením v daných termínech.

AirBank – nabídky, možnosti
Štítky: