Už dávno to nejsou pouze účty nebo úvěry, které tuzemské banky svým klientům poskytují. Portfolio různých služeb se totiž neustále inovuje a vyvíjí, což znamená, že jednou z novinek je třeba i sloučení půjček. A to dnes nabízí většina malých, ale i velkých bank. Výjimkou samozřejmě není ani Česká spořitelna. Konsolidace půjček právě u této banky je z hlediska podmínek či rozsahu podobná těm, jako u konkurence. Pojďme se však podívat konkrétně na to, co nám vlastně může tato banka nabídnout.

Co vše lze sloučit?

Primárně je určitě dobré vědět, jaké úvěry a úvěrové produkty lze vlastně konsolidovat, a tedy slučovat. Uděláme-li tedy základní přehled variant, potom zjistíme, že se jedná o:

  • Nebankovní, hotovostní i bezhotovostní půjčky
  • Bankovní, hotovostní i bezhotovostní půjčky
  • Kontokorenty na běžných účtech libovolných bank
  • Kreditní karty vydané libovolnými tuzemskými bankami

Výhody, které přijdou vhod

S čím tedy můžeme na pobočku dané banky přijít, tedy již víme. Co je ale také velmi dobré znát, to jsou i četné výhody, které nám Česká spořitelna a její konsolidace půjček vlastně nabídne. Mezi tu hlavní patří nejenom možnost si v případě potřeby snižovat splátku, ale dokonce možnost si ji hned dvakrát ročně nechat kompletně odložit. To vše navíc kombinované s možností odstoupit od podepsané smlouvy do 60 dní.

Nejenom sloučení, ale i peníze navíc

Poměrně inovativní je ale banka i v přístupu k těm klientům, kteří kromě sloučení svých stávajících dluhů potřebují i hotovost. Těm tak poskytnou svou standardní půjčku, kterou však automaticky zahrne do celkové sumy těch slučovaných. Díky tomu budete moci jako klienti disponovat hotovostí, ale splácet budete pouze jednu celkovou měsíční částku v pravidelném termínu, který si navíc můžete i sami zvolit, a to podle vašeho uvážení, či termínu výplaty.

Česká spořitelna konsolidace půjček
Štítky: