Doslova standardní nebankovní společnost spojená s běžnou nabídkou úvěru. Přesně tak by se dala charakterizovat eCredit půjčka, která je klientům schopna nabídnout:

  • Sumy v rozmezí 10 000 – 70 000 Kč
  • Termín splácení v rozmezí 3 – 60 měsíců
  • Rychlé a bezproblémové vyřízení
  • Peníze v hotovosti, nebo na účet
  • Možnosti získat i úvěr ručený nemovitostí

Jaké podmínky je třeba splnit?

Jak samotný úvěr vypadá, již víme. Samozřejmě spolu s ním souvisejí také podmínky toho, jakým způsobem je možné ho získat. V tomto směru je třeba mít věk nad 18 let, bydliště na území ČR a samozřejmě i tuzemské státní občanství. V případě bezhotovostní půjčky je vyžadován také vlastní účet.

Jednou z nejnáročnějších podmínek však může být i příjem. Ačkoliv to vyvolává četná diskuze, vyžaduje eCredit půjčka příjem ve výši alespoň 11 000 Kč čistého měsíčně. V opačném případě zkrátka nemusí žádost schválit. Pozor však na situaci, kdy využijete úvěr ručený nemovitostí. U něho totiž daný příjem není nutný a ani není nijak ověřován.

Kolik lze s ručením nemovitosti získat?

Tato suma mnohonásobně převyšuje standardní nabídku, jelikož k dispozici může být až 1 000 000 Kč. Samozřejmě konkrétní částka se odvíjí od hodnoty nemovitosti, kterou necháte zastavit. Na podobném principu funguje i takzvaná Americká hypotéka a tak není třeba bát se toho, že by daný postup snad byl jakýkoliv podvod. V tomto směru není třeba mít jakékoliv obavy. Ostatně tyto obavy eliminuje i samotná tradice společnosti, která na našem trhu zaručeně není žádným nováčkem. Úvěrové produkty totiž poskytuje poměrně dlouho, konkrétně potom od roku 2008, kdy poprvé vznikla. Za tu dobu tak zná i požadavky samotných klientů a tak jim může přizpůsobovat svou nabídku – a to co do výběru částek, tak podmínek získání, nebo i rychlosti samotného vyřízení.

eCredit půjčka – zkušenosti a diskuze