Není nic neobvyklého, že se většina firem snaží pokrýt celou řadu oblastí, kterým rozumí. Díky tomu eliminují případný podvod a navíc umožní svým klientům využívat celou řadu služeb, které jim přijdou vhod. Typickým příkladem může být i Grand půjčka, která je úvěrový produkt, který se specializuje na rozsáhlou škálu částek. Ty začínají už na běžné hranici, kterou je 10 000 Kč. Postupně se lze ale dostat až na hodnotu 20 000 000 Kč. A právě u této sumy společnost využívá znalosti realitního trhu, a tak vyžaduje ručení nemovitostí, kterou však dokáže velmi rychle ocenit a nabídnout s ohledem na její hodnotu také odpovídající výši půjčky.

Samozřejmě s takto vysokými může souviset i délka splácení, která je podobná, jako v případě hypoték. Konkrétně je tou nejdelší variantou lhůta 30 let. Tou nejmenší variantou je to naopak jeden jediný měsíc. A tak záleží hlavně na žadatelích, co pro ně bude nejvíce výhodné.

Rychlé vyřízení do dvou dnů

O tom, že samotná Grand půjčka vyřídí vše velmi rychle, jsme již psali. Pokud se ale do celého procesu naplno zapojíte i vy sami, máte možnost míst své peníze k dispozici již do dvou dnů od samotného dodání všech nezbytných dokumentů. Finance jsou poté zaslány přímo na váš bankovní účet, který musí být vedený také na vaše jméno, což eliminuje diskuze o případném problému s tím, že dorazily na účet někomu jinému.

Bez jakéhokoliv dokládání

Pokud tedy půjčku využijete v té výši, kdy už je třeba nemovitost, můžete si být jisti tím, že nebudete muset cokoliv dokládat. Mezi takové možnosti by patřil třeba:

  • Dokládání samotného účelu půjčky
  • Dokládání příjmu
  • Dokládání výpisů z registrů
  • Dokládání informací o zaměstnání

Nic z toho však nebude potřeba, což potvrzují četné zkušenosti klientů, kteří již o půjčku v minulosti žádali. A to například v roce 2011, kdy se tato možnost objevila na našem trhu poprvé.

Grand půjčka
Štítky: