Půjčit si dnes lze nejenom u bank, ale také u nebankovních společností. A ačkoliv v minulosti byl tento segment často spojován se slovem podvod, dnes už nabídne velmi výhodné podmínky získání peněz. A jednou z možností je i Operativní půjčka. Tedy jasně definovaný úvěrový produkt, který může každému zájemci nabídnout:

  • Půjčku začínající na hodnotě 15 000 Kč
  • Maximální částku 30 000 Kč
  • Splatnost v rozmezí 6 – 36 měsíců
  • Jednoduché podmínky získání

Vše z pohodlí domova

Samotné vyřízení rozhodně není nic složitého, jelikož Operativní půjčka umožní požádat si buď prostřednictvím internetu, nebo telefonicky. V obou případech jsou vyžadovány pouze základní údaje z občanského průkazu. Z nich je zkontrolován věk nad 18 let a bydliště na území ČR. To jsou totiž ony hlavní podmínky, které je třeba splnit.

Jak udává samotná společnost, a jak ukazují zkušenosti ostatních, není třeba se v rámci této půjčky ani bát složitého prověřování, které je spojeno třeba s nahlížením do registru, nebo s ověřováním zaměstnaneckého nebo podnikatelského příjmu.

Půjčka doslova pro každého

Díky zmíněným podmínkám si tedy může zažádat opravdu každý. A to třeba studenti, ale stejně tak i maminky na mateřské, běžní zaměstnanci, nebo i důchodci, ať už starobní, nebo invalidní. Těm všem stačí splnit výše uvedené podmínky, aby jim byla Operativní půjčka poskytnuta. Na rozdíl od řady ostatních se však není třeba bát diskuze o vašem bankovním účtu. Výplaty peněz jsou totiž prováděny výhradně v hotovosti. A to nikoliv na pobočkách společnosti, ale v notářských kancelářích, což samozřejmě maximálně přispívá k důvěryhodnosti celého procesu.

Notář je poté pouze prostředníkem, se kterým sepíšete potřebné dokumenty a ten vám jako žadateli peníze bez složitých dotazů vyplatí. Pozor však na nutnost poplatku dané notářské kanceláři, který se pohybuje okolo 2 000 korun českých.

Operativní půjčka
Štítky: