Získat peníze rychle a jednoduše určitě není tak složité, jak se může na první pohled znát. Stačí se zaměřit na segment půjček před výplatou, kde figuruje i Perfect Money půjčka. Ta je ideálním finančním produktem pro toho, kdo potřebuje neúčelový úvěr, třeba na řešení finančních problémů, na nákup jídla či zboží, nebo jako rezervu než dojde výplata. Ze zkušenosti jsou právě tyto situace ty nejčastější.

Výhody jsou zřejmé

To nejdůležitější, co můžeme od této půjčky čekat, jsou samozřejmě výhody, které výrazně usnadňují celý proces získání. Pokud bychom měli být konkrétní, tak mezi ně patří hlavně:

  • Vyřízení bez jakéhokoliv papírování
  • Bez osobních schůzek, z pohodlí domova
  • Bez potvrzení příjmu
  • Bez nahlížení do registrů
  • Bez ověřování finanční historie

Jedinými podmínkami tedy zůstává hlavně věk, který je stanoven na 18 let, tedy hranici plnoletosti. Dále je třeba bydliště na území České republiky, což samozřejmě může ztížit získat půjčku hlavně cizincům.

Kolik si lze půjčit?

Rozmezí je v této oblasti poměrně standardní, a to v rámci 1 000 – 5 000 Kč. Tyto sumy jsou poskytovány bez diskuze novým i stávajícím klientům. Ti samozřejmě mohou využívat i možnosti toho, kdy si částku nakombinují s termínem splatnosti, který začíná na 7 dnech a končí na hranici 28 dní. Samozřejmostí je i možnost tento termín prodloužit, a to i několikrát.

Velmi výhodný úrok

Ačkoliv obecně jsou mikropůjčky spojeny s nevýhodným úrokem, Perfect money půjčka nabídne v tomto směru zcela jiný přístup. Pro nové klienty totiž nabídne možnost bezúročné půjčky. Nejedná se o žádný podvod ale skutečně o promoakci, kdy si stačí požádat, získat peníze a následně už v termín splatnosti vrátit přesně tolik, kolik na účet přišlo. A to ani o korunu navíc. Tím je půjčka nejvýhodnější možností na trhu, jaká vůbec existuje. Ostatně i proto je oblíbená.

 

Perfect money půjčka