Změna zaměstnání se mnohdy pojí se stresem a strachem, že nic nového nenajdete. Pusťte se do vyhledávání s pomocí pracovního portálu Personalistka.cz, který nabízí rozmanitou nabídku zaměstnání v mnoha různých oborech, a to po celé České republice.

Žádný strach

Pokud máte strach, že si žádné nové zaměstnání nenajdete, pusťte se do on-line vyhledávání už teď. Ideální je začít s vyhledáváním nové práce dříve, než z té předešlé odejdete. Navíc dnes existuje řada způsobů, jak můžete nové zaměstnání vyhledávat z pohodlí vašeho domova.

Snadno na internetu

Vyzkoušejte portál Personalistka.cz, který sdružuje pracovní nabídky od zaměstnavatelů z celé České republiky.. Dostanete se tak k opravdu pestré nabídce zaměstnání a brigád. Na stránkách můžete hledat skrze název pracovní pozice či filtrovat nabídky podle oborů či kraje.

Hledejte si informace

Pokud se vám některá pracovní nabídka bude líbit, stačí kliknout na tlačítko „Odpovědět“ a můžete ihned kontaktovat svého budoucího zaměstnavatele.

Je dobré si na budoucího zaměstnavatele vyhledat recenze, webové stránky a informace, aby jste věděli, že byl výběr správný. 

Inzerce práce on-line

Pracovní portál Personalistka.cz umožňuje vložení inzerce práce zdarma podnikatelům OSVČ, školským zařízením, neziskovým organizacím a státním institucím. Ostatním firmám nabízí výhodné ceny, jak jednotlivé inzerce, tak tarify pro dlouhodobou inzerci více pracovních pozic.

Veškeré nabídky práci najdete také v největším vyhledávači práce Jobsi.cz, Žirafa.cz a sociálních sítích provozovatele portálů.

S vyhledáváním nové práce to nemusí být těžké. Pomůže vám Personalistka.cz