Značka CZECH FUND se v letošním roce stala hlavním partnerem české tenistky Karolíny Plíškové. Značka podílových fondů je součástí investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka. Ředitel marketingu Tomáš Kreisler vysvětlil, že skupina hledala ke spolupráci někoho mladého a úspěšného, kdo by měl podobné vlastnosti jako CZECH FUND. Značku šestadvacetiletou českou tenistku podle něj spojuje několik vlastností.

Karolínu Plíškovou vynesly mezi elitní hráčky na okruhu ženské tenisové asociace především profesionální přístup a maximální soustředěnost na výkon. Úspěšná je také díky nechytatelnému servisu, proto si vysloužila přezdívku Esová královna. V roce 2017 byla dokonce osm týdnů světovou jedničkou.

Pro nemovitostní fond CZECH FUND jsou také charakteristické zejména přímočará strategie a stoprocentní nasazení. Fond se zaměřuje především na komerční nemovitosti napříč Českou republikou, které jsou obsazené prémiovými značkami s dlouhodobými nájmy. 

Přímočará strategie je charakteristická pro fond i Plíškovou

Po skvělých výkonech na začátku letošního roku je zřejmé, že Karolínina tenisová kariéra ani zdaleka nekončí. Vždyť na začátku roku 2019 Karolína zvítězila na turnaji v Brisbane a na Australian open se dostala až do semifinálne. Už teď ale přemýšlí, co bude po konci kariéry. Dobře ví, že hrát na světové špičce nejde mnoho let. Aby se finančně zajistila, vydělané peníze už dříve investovala do nájemních bytů, což ale bylo časově náročné. Investování do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů jí vyhovuje. Šetří jí to čas a také se nemusí o nic starat a je ráda, že peníze zůstávají v Česku.

Kromě podílových nemovitostních fondů nabízí investiční skupina DRFG Davida Rusňáka také dluhopisy. Klienti si mohou vybrat z dluhopisů diverzifikovaných do projektů napříč skupinou, dále pak do budování telekomunikačních sítí a také do nákupů komerčních nemovitostí.

Plíšková tváří značky podílových nemovitostních fondů CZECH FUND