Máte v zaměstnání hmotnou zodpovědnost? Svěřila vám firma služební vůz, který můžete využívat i pro osobní potřebu? Potom je namístě odpovídající pojistka, díky níž můžete usínat i pracovat s naprostým klidem. 

Není třeba spěchat a chodit na kamennou pobočku, protože v moderní době podobné věci dohodnete jednoduše online. Pojistná ochrana je navíc velmi komplexní, k mání jsou hned tři varianty pojištění, jedna z nich určená například i pro ty, kteří většinu své pracovní náplně tráví za volantem auta.

Široký rozsah pojistné ochrany je samozřejmostí

Cílem nepochybně je, aby byla pojistka dostatečně komplexní a nemuseli jste už uzavírat jakoukoliv další – jeden produkt, jenž pokryje všechny eventuality, které mohou nastat, univerzál, kterému dáte přednost. Pojištění profesní odpovědnosti jistě není radno podcenit, protože nikdy nevíme, co se přihodí zítra, může jít o nepříjemnost, s níž by počítal jen málokdo, vzniklá škoda se ale rozhodně musí uhradit. V neposlední řadě platí, že ji nemusíte sjednávat jen sami za sebe. Pokud se domluví celý pracovní kolektiv, pak je možné dohodu podepsat i za celou skupinu. Nebude to tak ve finále přeci jen výhodnější? 

Celosvětová platnost pro služební cesty

Vyrážíte často do ciziny? Potom je jistě dobrou zprávou, že pojištění platí i za hranicemi, a to bez nutnosti dalších příplatků. Případná pojistná událost se vyřídí snadno, ať už k ní dojde v ČR nebo na druhém konci Evropy. 

Pokud máte k dispozici i služební vůz, dostanete ochranu i pro případ, že jej využíváte soukromě, a nikoliv v rámci zaměstnání. Nákupy, výlety, cesty za kulturou a podobně, i v těchto případech platí pojistná ochrana. Pojišťovna ERGO nabízí široké spektrum služeb, kromě pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli je to i cestovní, majetková či životní pojistka.

Pojištění je v dnešní době nutností, která dopřeje klid