Získat v dnešní době výhodnou půjčku určitě není tak složité, jak se může zdát. Ačkoliv v minulosti se tvrdilo, že tou nejvýhodnější je ta bankovní, rozhodně to tak není. Mnohem lepší cestou je totiž segment nebankovní, a to oblast mikropůjček. Právě srovnání půjček v této oblasti je dokonalou ukázkou toho, že jsou i poskytovatelé, kteří mohou nabídnout nulový úrok. Tedy kolik si půjčíte, tolik také vrátíte. Konkrétně se jedná o tyto:

  • Kredito24
  • Zaplo
  • CreditON
  • Perfect money
  • Ferratum
  • Via SMS

Všechny poté spadají právě do segmentu mikropůjček, ale také do segmentu těch, které už mají na našem trhu vybudované jméno a zkušenosti s nimi jsou v mnoha případech dobré.

Čím jsou tyto půjčky charakteristické?

Pokud s daným segmentem ještě nemáte zkušenosti, určitě se vám budou hodit konkrétní informace o tom, co vlastně nabídnou a jak vše probíhá. Základem je jednoduchá a rychlá žádost, kdy lze všechno vyřídit z pohodlí domova. Bez papírování i dokládání, nebo nahlížení do registrů. Dalším pozitivem je i rychlost, jakou dokládají četné diskuze. V mnohých případech není žádnou výjimkou to, že jsou peníze poskytnuty za několik málo minut.

Menší částky na dobu jednoho měsíce

Další důležitou charakteristikou, jakou může první půjčka zdarma, ale také všechny v tomto segmentu nabídnout, je také rozsah částek. Ty se pohybují řádově v jednotkách tisíců korun. Při porovnání je tedy dobré jít samozřejmě tam, kde nepůjčí přesně tolik, kolik potřebujeme. Důležité je také hledět na délku samotné splatnosti, jelikož čím je delší, tím samozřejmě lépe. U ní je dobré myslet, na to, že tento typů půjčky se nesplácí pravidelně, ale jednorázově, ke zvolenému datu splatnosti. To má poté v rukou klient a přesné datum, ale i výši vracené částky vidí už při samotné žádosti. Samozřejmě u nulového úroku vrací.

První půjčka zdarma – ­srovnání půjček, zkušenosti
Štítky: