Získat půjčku rychle a jednoduše dnes už není zase tak velký problém. Náročné podmínky získání totiž padly ve chvíli, kdy se na trhu začaly objevovat takzvané mikropůjčky. A jedním z poskytovatelů, kteří nejsou podvod, je půjčka Kredito24. Jedná se o stálici na našem trhu, která nabídne poměrně zajímavý výběr částek, které se pohybují v rozmezí 1 000 – 15 000 Kč. Ty jsou následně kombinovány s termínem splatnosti. Ten je u této půjčky v rozmezí 1 – 30 dní. Samozřejmostí je to, že je na každém klientovi, jaké konkrétní datum si zvolí, a to s ohledem na své potřeby.

Složitější podmínky získání

Ačkoliv půjčka Kredito24 spadá do segmentu mikropůjček, podmínky pro její získání jsou oproti konkurenčním společnostem o něco náročnější. Pokud bychom měli být konkrétní, tak je třeba:

  • Být starší 18 let
  • Mít tuzemské státní občanství
  • Nebýt v bankovním ani nebankovním registru
  • Mít vlastní bankovní účet
  • Mít pravidelný příjem

Online nebo telefonicky

Pozitivem vůči samotným podmínkám je určitě rychlost vyřízení, která ze zkušenosti netrvá déle, než několik minut až hodin. To vše i díky jednoduché žádosti, kterou je možné podat buď online, nebo telefonicky. Samozřejmostí je poté možnost žádat v jakoukoliv denní i noční dobu, jakýkoliv den v týdnu. Následně se spustí polo-automatický schvalovací proces a peníze jsou do pár hodin odeslány na daný účet. Pozor však na nutný korunový poplatek, který může rychlost samotného procesu i o několik dní prodloužit. To se ale netýká opakovaných žádostí prověřených klientů.

S možností nulového úroku

Pozitivum na závěr, které eliminuje jakékoliv diskuze o výhodnosti je fakt, že Kredito24 nabízí pro nové klienty možnost bezplatné půjčky. Tedy nabídne předem určenou částku, která není zatížena žádným úrokem. Tím se tak tento poskytovatel může stát nejvýhodnější současnou možností právě v tomto úvěrovém segmentu.

Půjčka Kredito24
Štítky: