Hlavně ve východní Evropě a v oblasti Ruska. Zde působí známá Sberbank, která vstoupila také na tuzemský trh. Na něm se již pohybovala od roku 1993, ale pod jménem Volksbank. Teprve v posledních letech došlo na přejmenování, a to v rámci stejné mateřské společnosti, které díky velikosti zaručeně eliminuje jakýkoliv podvod, pokud by se ho klienti jakkoliv obávali. I proto se banka stává poměrně důvěryhodnou možností nejenom v rámci úvěrů, ale také v rámci bankovních účtů.

Jakou půjčku banka nabídne?

Produkt, který s úvěrovým světem souvisí, je pojmenován jako Fér půjčka. Již samotný název tedy jasně ukazuje to, že by se mělo jednat zajímavou možnost, jak si půjčit peníze v rámci jasně daných pravidel. To vše samozřejmě bez poplatku, s možností prvotní žádosti buď online, nebo na pobočce. Všem žadatelům poté půjčka může nabídnout:

  • Možnost získat 20 – 500 000 korun českých
  • Možnost volby konkrétní splatnosti až na dobu 96 měsíců
  • Vyplacení požadovaných peněz přímo na bankovní účet
  • Bez zástavy a nutnosti ručení
  • Pro každého od 18 let věku

Je třeba příjem i čistá minulost

Jelikož je SberBank bankovní institucí, je jasné, že ze zkušenosti je nutné očekávat přísnější podmínky. Mezi ty patří povinnost dokládat příjem ze zaměstnání či podnikání, ale stejně tak i povinnost mít čistou finanční minulost. Ta je ověřována v bankovních a nebankovních registrech a dalších podobných databázích. I přesto Fér půjčka potěší rychlým vyřízením, kdy lze mít peníze připraveny již do 24 hodin od dodání nezbytných informací a dokladů.

Na druhou stranu je banka vstřícná o pro cizince, kterým nabídne stejné podmínky jako tuzemským žadatelům. Co je v tomto směru nutné splnit, to je předložení platného cestovního pasu a povolení k pobytu. To samozřejmě řada cizinců má, čímž se eliminují různé dohady a diskuze o to, zda by se nechtěli dopouštět jakéhokoliv podvodného jednání.

Sberbank Fér půjčka
Štítky: