Půjčit si dnes rychle a jednoduše není žádným problémem. Zvláště v případě, kdy tím segmentem, kterého se chceme držet, je oblast takzvaných mikropůjček. Ty totiž mají hned několik výhod, mezi které patří:

  • Absence jakéhokoliv papírování
  • Rychlé vyřízení do několika minut
  • Bez nutnosti dokládání příjmu
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez dokládání účelu půjčky

Pozor na skutečnou rychlost

Ze zkušenosti mnohých ale nemusí být rychlost vždy taková, jaká je uváděna. Často může celý proces výrazně zdržet korunový registrační poplatek, který je vyžadován ještě před samotným schvalováním. Řešením je buď poslat ho v rámci stejného účtu, nebo využít možnosti, jakou je SMS půjčka bez 1 Kč. A abyste nemuseli složitě navštěvovat srovnání půjček, přinášíme vám rychlou charakteristiku dvou nejznámějších společností na našem trhu, se kterými zaručeně nešlápnete vedle.

Kredito24

Tato společnost je známá hlavně tím, že ze segmentu mikropůjček mírně vybočuje. A to hlavně tím, že je schopna nabídnout až 15 000 Kč. Termíny splatnosti ale zůstávají stejné, a tak si lze peníze půjčit na dobu až 30 dní. Pozor však na přílišné detailní vyplňování informací, které jsou nezbytné pro bezproblémový proces samotné žádosti. Ty mohou zabrat poměrně dost času, což vyvolává mnohé diskuze o tom, zda se vyřízení dá skutečně zvládnout za pár minut.

Ferratum

Tato společnost je doslova průkopníkem tohoto segmentu, jelikož je jednou z prvních, která na našem trhu začala působit. Potěší nejenom částkou, která dosahuje hodnoty až 10 000 Kč, ale potěší také termínem splatnosti, který je až 45 dní. To navíc s možností prodloužení, a to opakovaného. Jistotou je také velmi jednoduchý formulář žádosti, a to jak na webových stránkách, tak i v případě žádosti prostřednictvím SMS zprávy. Stačí pouze základní údaje a oficiální žádost je podána.

SMS půjčka bez 1 Kč ­ Srovnání půjček, zkušenosti a diskuze