Máte-li zájem konsolidovat své úvěry, tedy nechat si sloučit půjčky, je určitě dobrou cestou vybírat si banky podle výhodnosti a podle podmínek, jaké vám jsou schopni nabídnout. A v tom vám budeme nápomocni. A tou institucí, na kterou se podíváme dnes, bude Unicredit bank. Konsolidace půjček, kterou vám nabídne, by se dala označit jako standardní. Pouze je dobré vědět, že samotná banka tento produkt nazývá Presto půjčka a tak na něho primárně pohlíží jako samostatný úvěrový produkt, jaký si u banky vezmete.

Co lze slučovat?

Nejdůležitější otázkou bývá vždy to, co si lze do banky převést a co lze sloučit. Zde budou rozhodně spokojeni všichni klienti, jelikož v tomto směru nejsou problémem jakékoliv úvěry, jakékoliv kontokorenty, a stejně tak ani kreditní karty. Celý proces má však několik konkrétních specifik, mezi které patří:

  • Celková výše nesplacených závazků nesmí přesáhnout 1 000 000 Kč
  • Nad částku 250 000 Kč je možné využít spolužadatele
  • Veškeré poplatky spojené s vyrovnáním nesplacených závazků hradí banka
  • Vše lze vyřídit v rámci jedné návštěvy banky

Nejenom nízký úrok a nižší splátka

Účel konsolidace je i u Unicredit bank jasný, a to hlavně nabídnout klientům možnost úspory. Kromě toho, že se jim primárně sníží měsíčně splácená částka, se jim může snížit i celková výše úvěru, a to díky nižším úrokům. Ty však banka kombinuje s velkou výhodou, která spočívá v tom, že si lze po dobu splácení odložit jednu měsíční platbu. A to lze realizovat celkem pětkrát.

Mezi další výhody však patří i možnost výhodně se pojistit proti schopnosti splácet, nebo možnost předčasně splatit celou aktuální půjčku – tedy tu novou, která sloučením vašich závazků vznikne. A i díky těmto podmínkám tak není nijak zvláštní, proč banka produkt konsolidace právě jako půjčku pojmenovala a aktivně ji nabízí.

Unicredit bank konsolidace půjček
Štítky: